Frequently asked questions

Q. How much is it?
Ans. Depends on ounces of protein. We offer 4, 6, 8, and 10 oz options.
Q. What are the options?
Ans. 5 for $50, 10 for $95, 15 for $130 for 4oz
Q. When is pick up?
Ans. Monday’s at 7pm-9pm
Q. When do the orders have to be placed?
Ans. The following week before you would like your order by Thursday before midnight.